Диспенсери для рушників, серветок та туалетного паперу

Диспенсери для ванних і туалетних кімнат, є дуже зручне і економічне пристосування, за допомогою якого відбувається видача одного листа паперових рушників, серветок, або туалетного паперу з пачки, або рулону.
Диспенсери для рушників, серветок та туалетного паперу

Диспенсери для ванних і туалетних кімнат, є дуже зручне і економічне пристосування, за допомогою якого відбувається видача одного листа паперових рушників, серветок, або туалетного паперу з пачки, або рулону. В даний час існує безліч різних моделей диспенсеров, без яких неможливо уявити комфорт і зручність сучасних ванних, туалетних кімнат. Витирати руки чистим, і найголовніше гігієнічним паперовим рушником, завжди приємно відвідувачам громадських місць.

Читати повністю

Де використовують?

Безумовно, використовувати такий атрибут для туалетних і ванних кімнат можна, практично скрізь, де існує великий потік людей в громадських місцях. Готелі, салони краси, торгові центри, ресторани, піцерії, кафе, супермаркети, аеропорти, автосалони, медичні та навчальні заклади, промислова сфера діяльності, майстерні, і інші заклади широко використовують дане обладнання, як незамінний і важливий атрибут для збиральних кімнат.

Переваги нашої продукції

Багато моделей мають замок, завдяки чому, диспенсер закривається на ключ, і це перешкоджає крадіжці одноразових рушників. Диспенсери для паперу можуть носити й інші назви: роздавальники, або тримачі для рушників і туалетного паперу.

Моделі роздавальників, які ми пропонуємо для Вас, ідеально підходять для листових паперових рушників в пачці, в рулоні і для туалетного паперу в рулоні. Виготовлена ​​продукція, в основному, з високоміцного, довговічного пластику і нержавіючої сталі.

Великим попитом користується обладнання, яке має віконце для того, щоб контролювати витрату паперу. Це додаткова перевага нашої продукції. Адже техперсонал завжди зможе простежити, коли виникає необхідність доповнити диспенсер папером. У нас Ви зможете придбати таку модель.

Диспенсери досить прості в застосуванні, економічні, сучасні і не вимагають якогось особливого догляду.

Щоб правильно підібрати диспенсер для вашого закладу, необхідно враховувати тип паперових рушників і туалетного паперу, які Ви використовуєте в даний час. Найчастіше використовуються пачки, або рулони паперових рушників, де папір покладена на кшталт V, і Z.

На нашому сайті Ви можете придбати:

  • простий і надійний диспенсер (білого кольору) для рушників, укладання яких - C, V, захищений замком;
  • пластиковий, прозорий диспенсер рушників (C, V). замок;
  • білий, стильний роздавальник туалетного паперу міні Джамбо. замок;
  • пластиковий, прозорий диспенсер туалетного паперу міні Джамбо. Оснащений замком;
  • Cantu Inox Plus (матеріал - сталь нержавіюча);
  • Amalfi (високоякісний пластик) - призначений для рушників паперових. Укладання - C, Z, V. Замок;
  • Capri - призначений для паперових рушників. Укладання - C, Z, V. Матеріал - високоміцний пластик.

Крім цих моделей, в асортименті є й інші моделі роздавальників, власників для паперу, а також всі необхідні витратні матеріали для стандартної туалетної кімнати, і для збиральної з оригінальним інтер'єром.

Для всіх клієнтів діє гнучка система знижок, і доступна цінова політика. Ми гарантуємо Вам високу якість матеріалів і виконання нашого обладнання.

Звертайтеся до нас, і ми допоможемо підібрати для Вашого закладу стиль, обсяг, різні форми корпусу і колір моделі, яка ідеально впишеться в інтер'єр туалетної кімнати.

Телефонуйте за номерами телефонів, зазначених на головній сторінці. Ми завжди на зв'язку!

Замовити: