Фiльтр

-
Категорії
Сушки для рук

Сушки для рук

Список
Сортування
Сушарка Mediclinics Е05АС
Cушилка для рук Артикул: E 05AС    Електросушарка для рук Saniflow від Mediclinics - це довговічне компактний пристрій з антивандальними властивостями. Вимагає мінімального технічного обслуговування. Класичний дизайн успішно зарекомендував себе на ринку санітарно-гігієнічного об..
Ціну уточнюйте
Сушарка Mediclinics Е05АСS
Cушилка для рук Артикул: E 05AСS    Електросушарка для рук Saniflow від Mediclinics - це довговічне компактний пристрій з антивандальними властивостями. Вимагає мінімального технічного обслуговування. Класичний дизайн успішно зарекомендував себе на ринку санітарно-гігієнічного о..
Ціну уточнюйте
Сушарка Mediclinics М99А
Cушилка для рук. Артикул: M 99A    Матеріал - сталь, покрита білою фарбою. Необхідно встановлювати в приміщеннях з середньою пропускною здатністю. Ідеально підходить для ресторанів, театрів, кінотеатрів, готелів, офісів тощо    Технічні характеристики:  ..
Ціну уточнюйте
Сушарка для рук 88Аplus
Cушка для рук. Артикул: M 88APlus    Матеріал - білий ABS термостійкий пластик. Необхідно встановлювати в приміщеннях з середньою пропускною здатністю. Ідеально підходить для ресторанів, театрів, кінотеатрів, готелів, офісів тощо Відмінне співвідношення якості та ціни.  ..
Ціну уточнюйте
Сушарка для рук Mediclinics 03АСS
Cушарка для рук. Артикул: M 03ACS      Сушарка для рук Mediflow - це довговічне, компактний пристрій з антивандальними властивостями.    Електронна система управління автоматично вибирає потужність потоку повітря для кожного циклу сушіння при різних те..
Ціну уточнюйте
Сушарка для рук АТ120
Cушарка для рук. Артікул: AT120    Матеріал - високоякісна ABS біла пластмаса.    Технічні характеристики:  Напруга: 220-240 В  Частота: 50/60 Гц Габаритні розміри: 170x260x115 мм Вага: 1,3 кг Загальна потужність: 1200 ..
Ціну уточнюйте
Сушарка для рук АТ208
Cушилка для рук.Артікул: AT208    Ударостійкий пластмасовий корпус, стійкий до зовнішніх впливів.    Працює безшумно, оснащена інфрачервоним датчиком, що спрацьовує при наближенні рук.    Технічні характеристики:  Напруга: 220-240..
Ціну уточнюйте
Сушарка М03А
Cушарка для рук. Артикул: M 03A    Сушарка для рук Mediflow - це довговічне, компактний пристрій з антивандальними властивостями.    Електронна система управління автоматично вибирає потужність потоку повітря для кожного циклу сушіння при різних температурах в ..
Ціну уточнюйте
Сушарка М12А
Cушилка для рук DUALFLOW PLUS. Артикул: M12A    Інноваційний дизайн, сушка рук в обсязі сушарки, 2 інфрачервоних детектора на обох сторонах вироби для миттєвого виявлення рук. Максимальна швидкість повітряного потоку 410 км / ч. Сушка рук протягом 8 - 10 секунд. Можливість р..
Ціну уточнюйте
Сушарка М99ACS
Cушилка для рук OPTIMA. Арт М 99АСS    Матеріал - сталь, нержавіюча матова. Необхідно встановлювати в приміщеннях з середньою пропускною здатністю. Ідеально підходить для ресторанів, театрів, кінотеатрів, готелів, офісів тощо.   Технічні характеристики:  ..
Ціну уточнюйте

Про нас

«IPC Україна» надає гарантію на всю лінійку товарів і здійснює післяпродажне сервісне обслуговування.
Сервісний центр «IPC Україна» забезпечить Вам швидку і якісну діагностику та ремонт будь-якого прибирального обладнання, включаючи і інші бренди.

Індивідуальний підхід, лояльні ціни, гнучка система знижок - основні складові вигідних умов співпраці з нашою компанією.

Контакти

  • +38 (044) 353-87-25
  • +38 (044) 219-01-70
  • info@ipc.in.ua

Ми в Facebook

© 2015 IPC Украина. Все права защищены.
Создание сайта: LEVSTUDIO