Фiльтр

-
Инжекционный насос (бар)
Инжекционный насос (В)
Инжекционный насос (Вт)
Инжекционный насос (л/мин)
Мотор (лс)
Производитель
Страна
Пустой вес (кг)
Напряжение (В)
Объем контейнера для мусора (л)
Мотор (шт.)
Мощность (Вт)
Охлаждение
Вакуум (мм/H2O)
Расход воздуха (м3/час)
Диаметр (⌀)
Длина шланга (м)
Длина кабеля (м)
Режим уборки
Габариты (мм)
Категорії
Екстрактори

Екстрактори

Належний догляд за килимами вимагає більше, ніж пилососити його пару раз на тиждень. Плями від рідин, їжі, крові є видимими і псують зовнішній вигляд килима. Все це скорочує термін життя килима. 
 
Виробники килимових покриттів рекомендують різні методи очищення, щоб зберегти вигляд килима. Суха піна, хімічні речовини, власноручно з допомогою щітки-методів очищення дуже багато. Все це робиться з однією метою-чистий і свіжий килим. 
 
Очищення килима з допомогою пилососа-екстрактора дуже часто зустрічається як в комерційній, так і в побутовому середовищі, так як такі пилососи мають можливість отримувати пил, бруд глибоко з ворсу килима. Прибирання за допомогою пилососа-екстрактора повинна проводитися двічі на рік (в побутових умовах). У певних комерційних умовах доводиться проводити прибирання частіше. 
Усі килимові екстрактори змішують гарячу води з миючим розчином, що впорскується в килимі. Наявність спеціальних аксесуарів, бажання і час зроблять Ваш килим свіжим і чистим швидше, ніж якщо б Ви або Ваші підлеглі чистили килим самі. 
 
Вибір пилососа-екстрактора складне завдання і допомогти Вам може експерт. У нас є фахівці, які чекають на Ваш дзвінок.
Список
Сортування
 Миючий пилосос IPC Portotecnica MIRAGE MAX GA
Професійний миючий пилосос Mirage MAX GA для великих обсягів робіт. Бак з нержавіючої сталі з можливістю перекидання для легкої утилізації брудної води. Бак із пластику для миючого засобу 25л, звлекается для швидкого наповнення і для легкого очищення. Моторний вузол з ударостійкого пластику, стій..
Ціну уточнюйте
 Миючий пилосос IPC Portotecnica PLUS 1 W 1 22 P
IPC Portotecnica PLUS 1 W 1 22 P - професійний миючий пилосос. Виконаний з ударостійкого пластику, стійкого до впливу хімічних речовин і високих температур. Двигун має подвійну ізоляцію і автономну систему вентиляції. Антипінних пристрій запобігає надмірне піноутворення, яке може привести до поло..
Ціну уточнюйте
 Миючий пилосос IPC Portotecnica PLUS 1 W 2 60 S GA
Професійний миючий пилосос IPC Portotecnica PLUS 1 W 2 60 S GA для великих обсягів робіт. Бак з нержавіючої сталі з можливістю перекидання для легкої утилізації брудної води.   Бак із пластику для миючого засобу 25л, витягується для швидкого наповнення і для легкого очищення. Моторни..
Ціну уточнюйте
 Миючий пилосос IPC Soteco KONG
Миючий пилосос придатний не тільки для очищення м'яких (килимових) і твердих підлогових покриттів (каменю, керамічної плитки і лінолеуму), а й для всмоктування пилу. Хімчистки також незамінні для чищення автомобільних салонів, тканин і м'яких меблів. Перевага даних професійних пилососів перед..
Ціну уточнюйте
Миючий пилосос IPC Soteco IdroLava
Багатофункціональний миючий апарат комерційного класу з водною фільтрацією і можливістю підключення електрощітки. Призначений для прибирання офісів, котеджів, готелів площею до 300 кв. м. Бак виконаний з ударостійкого пластику. Стандартна комплектація апарату передбачає застосування його як для в..
Ціну уточнюйте
Базовано на 1 відгуках.

Про нас

«IPC Україна» надає гарантію на всю лінійку товарів і здійснює післяпродажне сервісне обслуговування.
Сервісний центр «IPC Україна» забезпечить Вам швидку і якісну діагностику та ремонт будь-якого прибирального обладнання, включаючи і інші бренди.

Індивідуальний підхід, лояльні ціни, гнучка система знижок - основні складові вигідних умов співпраці з нашою компанією.

Контакти

  • +38 (044) 353-87-25
  • +38 (044) 219-01-70
  • info@ipc.in.ua

Ми в Facebook

© 2015 IPC Украина. Все права защищены.
Создание сайта: LEVSTUDIO