Фiльтр

-
Категорii:
Инжекционный насос (бар)
Инжекционный насос (В)
Инжекционный насос (Вт)
Инжекционный насос (л/мин)
Мотор (лс)
Производитель
Страна
Мощность мотора (кВт)
Производительность по площади (м2/ч)
Пустой вес (кг)
Напряжение (В)
Объем контейнера для мусора (л)
Мотор (шт.)
Мощность (Вт)
Охлаждение
Вакуум (мм/H2O)
Расход воздуха (м3/час)
Пылесос для всасывания жидкостей
Диаметр (⌀)
Длина шланга (м)
Длина кабеля (м)
Режим уборки
Вес (кг)
Габариты (мм)
Категорії
Професійні пилососи для сухого та вологого прибирання

Професійні пилососи для сухого та вологого прибирання

Для власників будь-яких приміщень питання утримання їх в чистоті завжди актуальне, що в свою чергу, призводить до вибору відповідного клінінгового обладнання.
Навіть при поверхневому аналізі проблеми постає питання, де ж купити професійний пилосос? Тільки професійне обладнання може допомогти досягти ідеального результату без надмірних зусиль. Ми пропонуємо на нашому сайті вибрати і купити різноманітні види пилососів для сухої, вологої та обох типів уборки, пилососи спеціального призначення, екстрактори, той варіант, який підійде саме Вам! Якщо Ви є власником офісу, виробничого цеху чи іншого технічного приміщення, то обрати пилососи для професійного прибирання приміщень на нашому сайті, не завдасть Вам багато клопоту, достатньо лише визначити, потрібні Вам характеристики, а саме: вагу, потужність, об'єм контейнера, та додати товар у корзину. 
Якщо Ви є власником готелю або іншого приміщення, в якому рівень шуму техніки має значення, Ви так само зможете купити пилосос для готелів. Можливо, Ви шукаєте, де купити будівельний пилосос? Великий вибір усіх видів промислових пилососів дозволить Вам в найкоротші терміни обрати та купити найкращій варіант. Проте, якщо Вам потрібна допомога – дзвоніть та отримайте кваліфіковану консультацію. Ми виступаємо гарантами якості всього обладнання, представленого на нашому сайті, будьте впевнені, що прийнявши рішення купити професійний пилосос у нас, Ви робите правильний вибір.
 
 
 
Список
Сортування
 Миючий пилосос IPC Portotecnica MIRAGE 1640
У миючому пилососі MIRAGE 1640 три електродвигуни, які можуть використовуватися спільно або окремо. Корпус з нержавіючої сталі, стійкий до корозії і їдким хімічним речовинам. Пластикові протиударні колеса великого діаметру, стійкі до високих температур і хімічних речовин. Всі двигуни забезпечені ..
Ціну уточнюйте
 Миючий пилосос IPC Portotecnica MIRAGE MAX GA
Професійний миючий пилосос Mirage MAX GA для великих обсягів робіт. Бак з нержавіючої сталі з можливістю перекидання для легкої утилізації брудної води. Бак із пластику для миючого засобу 25л, звлекается для швидкого наповнення і для легкого очищення. Моторний вузол з ударостійкого пластику, стій..
Ціну уточнюйте
 Миючий пилосос IPC Portotecnica MIRAGE ST 1215
Миючий пилосос MIRAGE ST 1215 спеціально призначений для прибирання промислового сміття, як сухого, так і рідкого. Ефективно усуває великий сміття, пил, різні сухі і рідкі речовини, які можуть бути, так само небезпечні для навколишнього середовища.   Професійний пилосос володіє поліп..
Ціну уточнюйте
Базовано на 1 відгуках.
 Миючий пилосос IPC Portotecnica MIRAGE ST 1629
У миючому пилососі IPC Portotecnica MIRAGE ST 1629 два електромотори постійного струму з подвійною ізоляцією і незалежною вентиляцією. Трубка зливу рідини, що забезпечує просте і швидке спустошення бака. Бак з нержавіючої сталі і головка з ударостійкого пластику, стійкого до хімічних речовин..
Ціну уточнюйте
 Миючий пилосос IPC Portotecnica MIRAGE ST 1640
В миючмоу пилососі IPC Portotecnica MIRAGE ST 1640 один електромотор постійного струму з подвійною ізоляцією і незалежною вентиляцією. Трубка зливу рідини, що забезпечує просте і швидке спустошення бака. Бак з нержавіючої сталі і головка з ударостійкого пластику, стійкого до хімічних речовин..
Ціну уточнюйте
 Миючий пилосос IPC Portotecnica MIRAGE1629
Миючий пилосос MIRAGE 1629 - професійний водопилoсос. Оснащений двома двигунами з подвійною ізоляцією і незалежною вентиляцією. Корпус пилососа виконаний з нержавіючої сталі і ударостійкого пластику, стійкого до впливу високих температур і хімічних речовин. Турбіна забезпечує тривалий термін служ..
Ціну уточнюйте
Базовано на 1 відгуках.
 Миючий пилосос IPC Portotecnica PLUS 1 W 1 22 P
IPC Portotecnica PLUS 1 W 1 22 P - професійний миючий пилосос. Виконаний з ударостійкого пластику, стійкого до впливу хімічних речовин і високих температур. Двигун має подвійну ізоляцію і автономну систему вентиляції. Антипінних пристрій запобігає надмірне піноутворення, яке може привести до поло..
Ціну уточнюйте
 Миючий пилосос IPC Portotecnica PLUS 1 W 2 60 S GA
Професійний миючий пилосос IPC Portotecnica PLUS 1 W 2 60 S GA для великих обсягів робіт. Бак з нержавіючої сталі з можливістю перекидання для легкої утилізації брудної води.   Бак із пластику для миючого засобу 25л, витягується для швидкого наповнення і для легкого очищення. Моторни..
Ціну уточнюйте
 Миючий пилосос IPC Soteco KONG
Миючий пилосос придатний не тільки для очищення м'яких (килимових) і твердих підлогових покриттів (каменю, керамічної плитки і лінолеуму), а й для всмоктування пилу. Хімчистки також незамінні для чищення автомобільних салонів, тканин і м'яких меблів. Перевага даних професійних пилососів перед..
Ціну уточнюйте
 Миючий пилосос IPC Soteco Panda V 640 M
IPC Soteco Panda V640M - потужний і надійний промисловий пилосос для сухого та вологого прибирання (водопилесоси). Промисловий пилосос IPC Soteco Panda V 640 M призначений для збору пилу, тирси, а також рідини (при знятій частини з багаторазовим поліестеровим фільтром). Пилосос оснащений ..
Ціну уточнюйте
 Професійний пилосос IPC Portotecnica SP D 1 16 P SILENT
Пилосос особливо підходить для готелів, де потрібна безшумність, максимальна маневреність і компактний розмір. Володіє низьким рівнем шуму і видатними характеристики.    Основні переваги пилососа:  корисний тримач стандартних аксесуарів;  безшумні колеса;..
Ціну уточнюйте
Миючий пилосос IPC Soteco IdroLava
Багатофункціональний миючий апарат комерційного класу з водною фільтрацією і можливістю підключення електрощітки. Призначений для прибирання офісів, котеджів, готелів площею до 300 кв. м. Бак виконаний з ударостійкого пластику. Стандартна комплектація апарату передбачає застосування його як для в..
Ціну уточнюйте
Базовано на 1 відгуках.
Пилосос Tecnica Base 350
Професійний пилосос Base 350 підходить для сухого прибирання в готелях, школах, кафе і т.д. Підходить для чищення текстильних, твердих поверхонь. Займе мінімально місця навіть в завантаженій коморі. Base 350 має мішок для сміття, об'ємом 6,5 л, металеву ручку, турбощітку, шланг, дві трубки, що по..
Ціну уточнюйте
Базовано на 1 відгуках.
Професійний пилосос IPC Portotecnica SP D 1 41 S VOLCAN
Професійний пилосос IPC Portotecnica SP D 1 41 S VOLCAN   Основні переваги пилососа:   двоступенева промислова турбіна з металевим фланцем; розроблений для всмоктування гарячих частинок з нагрівачів, труб бойлерів, печей і т.п. - З максимальною температурою до ..
Ціну уточнюйте
Професійний пилосос IPC Portotecnica SP W 2 62 P SUB
Пилосос для вологого прибирання з двома двоступінчастими турбінами. Обладнаний пластиковим баком високої стійкості, завдяки чому з'явилася можливість всмоктувати рідини підвищеної (порівняно зі звичайною) кислотності. Погружной насос з вимикачем поплавця для пуску і вимикання розміщений всередині..
Ціну уточнюйте
Професійний пилосос IPC Soteco AMSTERDAM 115 HP
Пилосос для сухого та вологого прибирання AMSTERDAM HP 115 відрізняється надзвичайно малими розмірами. Є одним з самих невеликих представників серії пороховсмоктувач. Проте це абсолютно не впливає на потужність і продуктивність апарату. Потужна одностадійна турбіна забезпечує відмінну роботу прис..
Ціну уточнюйте
Професійний пилосос IPC Soteco AMSTERDAM 315 HP
Професійні пилевологососи IPC Soteco Amsterdam 315 HP це недорогі пилососи для універсального застосування. Вони втягують не тільки пилу, але і сміття - металеві тирса, дрібнодисперсні матеріали, бите скло, шматки пластику і т. п. Такі пилососи незамінні для чищення салонів машин і ремонтних прим..
Ціну уточнюйте
Базовано на 1 відгуках.
Професійний пилосос IPC Soteco AMSTERDAM 429M HP
Пилосос для сухого та вологого прибирання AMSTERDAM HP 429M є одним з великих пороховсмоктувач в своїй серії. Потужний і надійний, він відрізняється високою продуктивністю завдяки бездоганній роботі двох турбін, що створюють повітряний потік близько 510 куб.м / год. Відмінною особливістю конструк..
Ціну уточнюйте
Професійний пилосос IPC Soteco AMSTERDAM PLAST 115 HP
Пилосос для сухого та вологого прибирання AMSTERDAM PLAST HP 115 відрізняється надзвичайно малими розмірами. Є одним з самих невеликих представників серії пороховсмоктувач. Проте це абсолютно не впливає на потужність і продуктивність апарату. Потужна одностадійна турбіна забезпечує відмінну робот..
Ціну уточнюйте
Базовано на 1 відгуках.
Професійний пилосос IPC Soteco AMSTERDAM PLAST 315 HP
Професійні пилевологосмоктувачі IPC Soteco Amsterdam Plast 315 HP це недорогі пилососи для універсального застосування. Вони втягують не тільки пилу, але і сміття - металеві тирса, дрібнодисперсні матеріали, бите скло, шматки пластику і т. п. Такі пилососи незамінні для чищення салонів машин і ре..
Ціну уточнюйте
Базовано на 1 відгуках.
Професійний пилосос IPC Soteco AMSTERDAM PLAST 429 HP
Пилосос для сухого та вологого прибирання AMSTERDAM PLAST 429 HP є одним з великих пороховсмоктувач в своїй серії. Потужний і надійний, він відрізняється високою продуктивністю завдяки бездоганній роботі двох турбін, що створюють повітряний потік близько 510 куб.м / год. Відмінною особливістю кон..
Ціну уточнюйте
Професійний пилосос IPC Soteco FOX
Нова модель для прибирання у важкодоступних місцях - спеціалізований пилосос Fox. Дану модель можна використовувати як для традиційного прибирання, так і для інших видів, таких як: прибирання автомобіля, чищення кондиціонерів, збір пилу і бруду з кабелів, проводів, розеток та інших шнурів, прибир..
Ціну уточнюйте
Базовано на 1 відгуках.
Професійний пилосос IPC Soteco Justo Panda
IPC Soteco Justo Panda являє собою спеціальний пилосос для збору пилу і твердих часток з системою «Циклон». Це ідеальне рішення для будівельних, оздоблювальних, гаражних робіт - скрізь, де потрібно прибирати велику кількість дрібного пилу (в т.ч. цемент). У Justo Panda пил проходить вихровий ..
Ціну уточнюйте
Професійний пилосос IPC Soteco LEO MAXI
Професійний пилосос для сухого прибирання, відрізняється низьким рівнем шуму і високим ступенем фільтрації. Цей пилосос сухого прибирання оптимальний для застосування в місцях, що вимагають дотримання тиші - у готелях, ресторанах, магазинах, торгових будинках, лікарняних установах і.т.д. ..
6,090.00UAH
Базовано на 1 відгуках.
Професійний пилосос IPC Soteco Panda 633
Найпотужніший пороховсмоктувач у професійній гамі. Розрахований на видалення великих обсягів забруднень, в т.ч. важкої бруду і води. Бак з нержавіючої сталі ємністю 78 літрів легко перекидається для оперативного видалення сміття з бака. Три незалежні турбіни пороховсмоктувач загальною потужні..
Ціну уточнюйте

Про нас

«IPC Україна» надає гарантію на всю лінійку товарів і здійснює післяпродажне сервісне обслуговування.
Сервісний центр «IPC Україна» забезпечить Вам швидку і якісну діагностику та ремонт будь-якого прибирального обладнання, включаючи і інші бренди.

Індивідуальний підхід, лояльні ціни, гнучка система знижок - основні складові вигідних умов співпраці з нашою компанією.

Контакти

  • +38 (044) 353-87-25
  • +38 (044) 219-01-70
  • info@ipc.in.ua

Ми в Facebook

© 2015 IPC Украина. Все права защищены.
Создание сайта: LEVSTUDIO