Фiльтр

-
Категорii:
Инжекционный насос (бар)
Инжекционный насос (В)
Инжекционный насос (Вт)
Инжекционный насос (л/мин)
Мотор (лс)
Производитель
Страна
Рабочее давление (бар)
Расход (л/час)
Температура воды на выходе (°C)
Расход топлива (л/час)
Потребляемая мощность (кВт)
Бак для топлива (л)
Емкость бака для моющего раствора (л)
Длина шланга высокого давления (м)
Электрический кабель (м)
Электропитание, фазы (В-Гц)
Мощность мотора (кВт)
Число оборотов (об/мин)
Бачок для средства от накипи (л)
Дистанционное управление
Пустой вес (кг)
Напряжение (В)
Объем контейнера для мусора (л)
Мотор (шт.)
Мощность (Вт)
Охлаждение
Вакуум (мм/H2O)
Расход воздуха (м3/час)
Пылесос для всасывания жидкостей
Диаметр (⌀)
Длина шланга (м)
Длина кабеля (м)
Режим уборки
Вес (кг)
Габариты (мм)
Категорії

IPC Portotecnica

СписокСітка
Сортування
 Апарат високого тиску АВТ MISTRAL PROFY DS 2880 T
Цей апарат високого тиску  поєднує в собі технології і якісні матеріали з ефективністю і гнучкістю застосування. Стійка і в той же час високоманевренная. MISTRAL гарантує успіх при будь-якому застосуванні. ТЕХНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ: Інтелектуальна система управленіяTSI: авто- матич..
Ціну уточнюйте
 Апарат високого тиску з двигуном внутрішнього згоряння Вenz - C H1811Pi P
   Професійний апарат високого тиску з потужним і надійним двигуном Honda. Помпа оснащена головкою з латуні і керамічними поршнями. Даний апарат має антивібраційну систему, що значно підвищує термін служби і комфорт використання. Сталева опорна конструкція призначена для поглинання ..
Ціну уточнюйте
 Миючий пилосос IPC Portotecnica MIRAGE 1615
Миючий пилосос MIRAGE 1615 призначений для прибирання салону автомобіля, оснащений одним електродвигуном з подвійною ізоляцією і незалежною системою охолодження. Сталевий бак і моторний відсік з ударостійкого пластику дуже стійкий до хімічного і температурного впливу. Новітня особливо міцна і над..
Ціну уточнюйте
 Миючий пилосос IPC Portotecnica MIRAGE 1640
У миючому пилососі MIRAGE 1640 три електродвигуни, які можуть використовуватися спільно або окремо. Корпус з нержавіючої сталі, стійкий до корозії і їдким хімічним речовинам. Пластикові протиударні колеса великого діаметру, стійкі до високих температур і хімічних речовин. Всі двигуни забезпечені ..
Ціну уточнюйте
 Миючий пилосос IPC Portotecnica MIRAGE MAX GA
Професійний миючий пилосос Mirage MAX GA для великих обсягів робіт. Бак з нержавіючої сталі з можливістю перекидання для легкої утилізації брудної води. Бак із пластику для миючого засобу 25л, звлекается для швидкого наповнення і для легкого очищення. Моторний вузол з ударостійкого пластику, стій..
Ціну уточнюйте
 Миючий пилосос IPC Portotecnica MIRAGE ST 1215
Миючий пилосос MIRAGE ST 1215 спеціально призначений для прибирання промислового сміття, як сухого, так і рідкого. Ефективно усуває великий сміття, пил, різні сухі і рідкі речовини, які можуть бути, так само небезпечні для навколишнього середовища.   Професійний пилосос володіє поліп..
Ціну уточнюйте
Базовано на 1 відгуках.
 Миючий пилосос IPC Portotecnica MIRAGE ST 1629
У миючому пилососі IPC Portotecnica MIRAGE ST 1629 два електромотори постійного струму з подвійною ізоляцією і незалежною вентиляцією. Трубка зливу рідини, що забезпечує просте і швидке спустошення бака. Бак з нержавіючої сталі і головка з ударостійкого пластику, стійкого до хімічних речовин..
Ціну уточнюйте
 Миючий пилосос IPC Portotecnica MIRAGE ST 1640
В миючмоу пилососі IPC Portotecnica MIRAGE ST 1640 один електромотор постійного струму з подвійною ізоляцією і незалежною вентиляцією. Трубка зливу рідини, що забезпечує просте і швидке спустошення бака. Бак з нержавіючої сталі і головка з ударостійкого пластику, стійкого до хімічних речовин..
Ціну уточнюйте
 Миючий пилосос IPC Portotecnica MIRAGE1629
Миючий пилосос MIRAGE 1629 - професійний водопилoсос. Оснащений двома двигунами з подвійною ізоляцією і незалежною вентиляцією. Корпус пилососа виконаний з нержавіючої сталі і ударостійкого пластику, стійкого до впливу високих температур і хімічних речовин. Турбіна забезпечує тривалий термін служ..
Ціну уточнюйте
Базовано на 1 відгуках.
 Миючий пилосос IPC Portotecnica PLUS 1 W 1 22 P
IPC Portotecnica PLUS 1 W 1 22 P - професійний миючий пилосос. Виконаний з ударостійкого пластику, стійкого до впливу хімічних речовин і високих температур. Двигун має подвійну ізоляцію і автономну систему вентиляції. Антипінних пристрій запобігає надмірне піноутворення, яке може привести до поло..
Ціну уточнюйте
 Миючий пилосос IPC Portotecnica PLUS 1 W 2 60 S GA
Професійний миючий пилосос IPC Portotecnica PLUS 1 W 2 60 S GA для великих обсягів робіт. Бак з нержавіючої сталі з можливістю перекидання для легкої утилізації брудної води.   Бак із пластику для миючого засобу 25л, витягується для швидкого наповнення і для легкого очищення. Моторни..
Ціну уточнюйте
 Оренда пилососа миючого SOTECO KONG подобово
Кількість двигунів – 1 шт Потужність  двигунів – 1200 Вт Напруга - 230V - 50Hz Вакуум – 2000 мм/H2O Витрати повітря – 170 м3/час Контейнер – 32 л Ємкість бака для води/хімії – 11 л Електричний кабель – 8,5 м Шланг – 2,5 м Розміри – 42 x 42 x 83 см Вага – 15 кг Всмокту..
435.00UAH
 Професійний пилосос IPC Portotecnica SP D 1 16 P SILENT
Пилосос особливо підходить для готелів, де потрібна безшумність, максимальна маневреність і компактний розмір. Володіє низьким рівнем шуму і видатними характеристики.    Основні переваги пилососа:  корисний тримач стандартних аксесуарів;  безшумні колеса;..
Ціну уточнюйте
Апарат високого тиску IPC Portotecnica G 190 X POWER
Цими апаратами легко керувати і їх легко перевозити завдяки установці на шасі, вони працюють у вертикальному положенні, оптимізуючи, крім характеристик і витрат, також розміри займаного місця. Функціональні і естетично красиві, апарати підходять для застосування будь-якого виду.   Ви..
Ціну уточнюйте
Базовано на 2 відгуках.
Апарат високого тиску IPC Portotecnica UNIVERSE DS 1610 M
Ці апарати для миття під тиском є ​​комбінацією технології і досвіду з очищає здатністю гарячої води. Чудові характеристики і знижений витрата завершують картину і роблять унікальними апарати для мийки серії UNIVERSE в області професійного очищення.   Вигоди   Команда за..
Ціну уточнюйте
Апарат високого тиску IPC Portotecnica мінімийка Weekender
Мінімийка Weekender завдяки компактності і малій вазі оптимально підходить для проведення час від часу очищення садових меблів, велосипедів, автомобілів. Крім того, вона виявиться ідеальним доповненням до вже наявного більш потужному апарату. Ручка ергономічної форми дозволяє легко і зручно перен..
1,260.87UAH
Базовано на 4 відгуках.
Апарат високого тиску Sibi max 2585T
Професійне мийка високого тиску без нагрівання води. Відмінними рисами даної моделі є висока потужність і ефективність, низький рівень шуму, тривалий термін роботи, міцність корпусу і вузлів апарату. Ударостійкий пластиковий корпус має високу ступінь захисту від механічних пошкоджень, а також від..
Ціну уточнюйте
Мийка виского тиску IPC Portotecnica IDROWAND DS 1521 T
Мийка високого тиску IPC Portotecnica IDROWAND DS 1521 T професійний стаціонарний апарат високого тиску для регулярного використання в побуті.   Насос з трьома керамічними поршнями з системою тяга / кривошип і латунної штампованої голівкою. Електричний 4-х полюсний мотор (1..
Ціну уточнюйте
Мийка виского тиску IPC Portotecnica IDROWAND DS 1615 T
Мийка високого тиску IPC Portotecnica IDROWAND DS 1615 T професійний стаціонарний апарат високого тиску для регулярного використання в побуті.   Основні переваги:   Насос з трьома керамічними поршнями з системою тяга / кривошип і латунної штампованої голівкою; ..
Ціну уточнюйте
Мийка виского тиску IPC Portotecnica IDROWAND DS 2021 T
Мийка високого тиску IPC Portotecnica IDROWAND DS 2021 T професійний стаціонарний апарат високого тиску для регулярного використання в побуті.   Насос з трьома керамічними поршнями з системою тяга / кривошип і латунної штампованої голівкою. Електричний 4-х полюсний мотор (1..
Ціну уточнюйте
Мийка високого тиску IPC Portotecnica IDROWAND DS 2015 T
Мийка високого тиску IPC Portotecnica IDROWAND DS 2015 T - професійний стаціонарний апарат високого тиску для регулярного використання в побуті.   Насос з трьома керамічними поршнями з системою тяга / кривошип і латунної штампованої голівкою. Електричний 4-х полюсний мотор ..
Ціну уточнюйте
Мойка високого тиску IPC Portotecnica IDROWAND DS 1618 T
Мийка високого тиску IPC Portotecnica IDROWAND DS 1618 T - професійний стаціонарний апарат високого тиску для регулярного використання в побуті.   Насос з трьома керамічними поршнями з системою тяга / кривошип і латунної штампованої голівкою. Електричний 4-х полюсний мотор ..
Ціну уточнюйте
Оренда апарату високого тиску Portotecnica Evolution X5 DS 3670T подобово
Робочий тиск, бар 250 Витрата, л/год 1000 Бак для миючого засобу, л 25 Довжина шланга високого тиску, м 15 Розміри ДОВ.хГЛ.хВИС., см 82 x 48 x 87 Вага, кг 95   Ціни:   1  - 3 дня 670.00 UAH / день 4  - 15 дня 502.00 UAH / день від 16..
580.00UAH
Оренда Парогенератор з функцією пилососа і хімчистки New Steamy подобово
Парогенератор NEW STEAMY універсальний багатофункціональний апарат, який дозволяє проводити очищення всіх видів матеріалів, пластику, м'яких меблів, тканин, сантехніки: • тільки з допомогою пара, • тільки з допомогою води, • з допомогою пари і води, • або за допомогою пари і миючо..
580.00UAH
Оренда подмітальної машини LION 500M подобово
Продуктивність очистки, кв.м/ч 2500 Робоча ширина центральної щітки, см 50 Загальна ширина скребка, см 67 Бак для відходів, л 30 Розміри, см 95 x 85 x 97 Вага, кг 25 Ціны  від 1  - 3 днів 286.00 UAH / день 4  - 15 днів 215.00 UAH / день от 16 днів 143.00 UAH / де..
580.00UAH

Про нас

«IPC Україна» надає гарантію на всю лінійку товарів і здійснює післяпродажне сервісне обслуговування.
Сервісний центр «IPC Україна» забезпечить Вам швидку і якісну діагностику та ремонт будь-якого прибирального обладнання, включаючи і інші бренди.

Індивідуальний підхід, лояльні ціни, гнучка система знижок - основні складові вигідних умов співпраці з нашою компанією.

Контакти

  • +38 (044) 353-87-25
  • +38 (044) 219-01-70
  • info@ipc.in.ua

Ми в Facebook

© 2015 IPC Украина. Все права защищены.
Создание сайта: LEVSTUDIO