Фiльтр

-
Категорii:
Производитель
Страна
Емкость бака для моющего раствора (л)
Очищаемая дорожка (мм)
Ширина скребка (мм)
Количество щёток (шт)
Емкость возвратного бака (л)
Емкость аккумуляторов (В)
Максимальная скорость движения (км/ч)
Производительность по площади (м2/ч)
Пустой вес (кг)
Габариты (мм)
Категорії
Підлогомийні машини з ручним управлінням

Підлогомийні машини з ручним управлінням

Підлогомийні машини  використовуються для миття і чищення малих, середніх і великих приміщеннях лінолеумних, кахельною, мармуровою підлогою або покритих лаком паркетних поверхонь з використанням автохімії для очищення і полірування збираних покриттів.

Для прибирання дуже великих площ в короткі терміни. Акумуляторні підлогомийні машини - мобільна підлогомиюча машина. Прибирання промислових приміщень. Прибирання вулиць міст.

Професійні рішення для комунальних підприємств.

Вибір підлогомийних машин, представлених на нашому сайті, досить великий, тому для кожного завдання по миттю і прибирання підлог вам допоможуть розібратися наші менеджери.

Список
Сортування
 Підлогомиюча машина IPC Gansow CT 15 C 35
Підлогомиюча машина IPC Gansow CT 15 C 35 являє собою кабельну підлогомиючу машину компактного класу. Чудово підходить для прибирання приміщень малої площі. Завдяки своїм компактним розмірам і високої маневреності машина ідеально підходить для прибирання невеликих (у тому числі заставлених ме..
Ціну уточнюйте
Підлогомиюча машина+пилосос
Акція! При купівлі підлогомиючої машини IPC Gansow CT40 BT50 ECS пилосос Base 350 у подарунок!   Модель вертикального пилососа Base 350 ідеально впорається з прибиранням всіх видів поверхонь, завдяки наявності декількох насадок, Ви зможете використовувати його як для чищення твердих,..
217,500.00UAH
 Підлогомиюча машина IPC Gansow CT 15 C 35 ROLLER
Підлогомиюча машина IPC Gansow CT 15 C 35ROLLER являє собою кабельну підлогомиючу машину компактного класу. Чудово підходить для прибирання приміщень малої площі. Завдяки своїм компактним розмірам і високої маневреності машина ідеально підходить для прибирання невеликих (у тому числі заставле..
Ціну уточнюйте
Підлогомиюча машина IPC Gansow CT30 C45
Підлогомиюча машина IPC Gansow CT30 C45 в кабельному виконанні. На машині є панель управління, інтуїтивно зрозуміла будь-якому оператору. Рукоятка складається, це спрощує зберігання і транспортування моделі. Машина є маленькою і компактною, але це не заважає їй забезпечувати високу продуктивність..
Ціну уточнюйте
 Підлогомиюча машина IPC Gansow CT 45 C 50
Підлогомиюча машина IPC Gansow CT 45 C 50 являє собою кабельну підлогомиючу машину компактного класу. Чудово підходить для прибирання приміщень малої площі. Завдяки своїм компактним розмірам і високої маневреності машина ідеально підходить для прибирання невеликих (у тому числі заставлених ме..
Ціну уточнюйте
Підлогомиюча машинаIPC Gansow CT 40 C 50
Підлогомиюча машина IPC Gansow CT 40 C 50 - найпопулярніша підлогомиюча машина в акумуляторному виконанні в лінійці IPC Gansow і призначена для прибирання приміщень середньої площі. Ексклюзивна система всмоктування забезпечує високу якість робіт при низьких витратах. Унікальний дизайн допомаг..
Ціну уточнюйте
Підлогомиюча машинаIPC Gansow CT40 C55
Підлогомиюча машина IPC Gansow CT 40 C 55 - найпопулярніша підлогомиюча машина в акумуляторному виконанні в лінійці IPC Gansow і призначена для прибирання приміщень середньої площі. Ексклюзивна система всмоктування забезпечує високу якість робіт при низьких витратах. Унікальний дизайн допомаг..
Ціну уточнюйте
Підлогомиюча машинаIPC Gansow CT55 C55
Підлогомиюча машина IPC Gansow CT 55 C 55 - найпопулярніша підлогомиюча машина в акумуляторному виконанні в лінійці IPC Gansow і призначена для прибирання приміщень середньої площі. Ексклюзивна система всмоктування забезпечує високу якість робіт при низьких витратах. Унікальний дизайн допомаг..
Ціну уточнюйте
Підлогомиюча машинаIPC Gansow CT70 C50
Підлогомиюча машина IPC Gansow CT 70 C 50 - найпопулярніша підлогомиюча машина в акумуляторному виконанні в лінійці IPC Gansow і призначена для прибирання приміщень середньої площі. Ексклюзивна система всмоктування забезпечує високу якість робіт при низьких витратах. Унікальний дизайн допомаг..
Ціну уточнюйте
 Підлогомиюча машина IPC Gansow CT15 B35
Підлогомиюча машина IPC Gansow CT15 B35  являє собою кабельну підлогомиючу машину компактного класу. Чудово підходить для прибирання приміщень малої площі. Завдяки своїм компактним розмірам і високої маневреності машина ідеально підходить для прибирання невеликих (у тому числі заставлени..
Ціну уточнюйте
 Підлогомиюча машина IPC Gansow CT 15 B 35 ROLLER
Підлогомиюча машина IPC Gansow CT 15 B 35ROLLER являє собою кабельну підлогомиючу машину компактного класу. Чудово підходить для прибирання приміщень малої площі. Завдяки своїм компактним розмірам і високої маневреності машина ідеально підходить для прибирання невеликих (у тому числі заставле..
Ціну уточнюйте
Підлогомиюча машина IPC Gansow CT30 B45
Підлогомиюча машина IPC Gansow CT30 B45 в кабельному виконанні. На машині є панель управління, інтуїтивно зрозуміла будь-якому оператору. Рукоятка складається, це спрощує зберігання і транспортування моделі. Машина є маленькою і компактною, але це не заважає їй забезпечувати високу продуктивність..
Ціну уточнюйте
Підлогомиюча машина IPC Gansow CT30 B45 ECO
Підлогомиюча машина IPC Gansow CT30 B45ECO в акумляторном виконанні. На машині є панель управління, інтуїтивно зрозуміла будь-якому оператору. Рукоятка складається, це спрощує зберігання і транспортування моделі. Машина є маленькою і компактною, але це не заважає їй забезпечувати високу продуктив..
Ціну уточнюйте
Підлогомиюча машина IPC Gansow CT 45 B 50
IPC Gansow CT45 B50 є новим поняттям в дизайні полемічних машин. З таким же розміром резервуара як у поломоечной машина CT40 і тією ж шириною промивки, але в компактному розмірі. З новим дизайном ручки і розумним резервуаром CT45 змогла вмістити в себе всі можливості великих машин в цю невелику к..
Ціну уточнюйте
Підлогомиюча машина IPC Gansow CT 45 BT 50
IPC Gansow CT45 BT50 є новим поняттям в дизайні полемічних машин. З таким же розміром резервуара як у поломоечной машина CT40 і тією ж шириною промивки, але в компактному розмірі. З новим дизайном ручки і розумним резервуаром CT45 змогла вмістити в себе всі можливості великих машин в цю невелику ..
Ціну уточнюйте
Підлогомиюча машинаIPC Gansow CT 40 B 50
Підлогомиюча машина IPC Gansow CT 40 B 50 - найпопулярніша підлогомиюча машина в акумуляторному виконанні в лінійці IPC Gansow і призначена для прибирання приміщень середньої площі. Ексклюзивна система всмоктування забезпечує високу якість робіт при низьких витратах. Унікальний дизайн допомаг..
Ціну уточнюйте
Підлогомиюча машинаIPC Gansow CT 40 BT 50
Підлогомиюча машина IPC Gansow CT 40 BT 50 - найпопулярніша підлогомиюча машина в акумуляторному виконанні в лінійці IPC Gansow і призначена для прибирання приміщень середньої площі. Ексклюзивна система всмоктування забезпечує високу якість робіт при низьких витратах. Унікальний дизайн допома..
Ціну уточнюйте
Підлогомиюча машинаIPC Gansow CT40 BT55 R
Підлогомиюча машина IPC Gansow CT40 BT55 R - найпопулярніша підлогомиюча машина в акумуляторному виконанні в лінійці IPC Gansow і призначена для прибирання приміщень середньої площі. Ексклюзивна система всмоктування забезпечує високу якість робіт при низьких витратах. Унікальний дизайн допома..
Ціну уточнюйте
Підлогомиюча машинаIPC Gansow CT 40 BT 50ECS
Підлогомиюча машина IPC Gansow CT 40 BT 50ECS - найпопулярніша підлогомиюча машина в акумуляторному виконанні в лінійці IPC Gansow і призначена для прибирання приміщень середньої площі. Ексклюзивна система всмоктування забезпечує високу якість робіт при низьких витратах. Унікальний дизайн доп..
Ціну уточнюйте
Підлогомиюча машинаIPC Gansow CT55 B55
Підлогомиюча машина IPC Gansow CT 55 B 55 - найпопулярніша підлогомиюча машина в акумуляторному виконанні в лінійці IPC Gansow і призначена для прибирання приміщень середньої площі. Ексклюзивна система всмоктування забезпечує високу якість робіт при низьких витратах. Унікальний дизайн допомаг..
Ціну уточнюйте
Підлогомиюча машинаIPC Gansow CT55 BT55
Підлогомиюча машина IPC Gansow CT 55 BT 55 - найпопулярніша підлогомиюча машина в акумуляторному виконанні в лінійці IPC Gansow і призначена для прибирання приміщень середньої площі. Ексклюзивна система всмоктування забезпечує високу якість робіт при низьких витратах. Унікальний дизайн допома..
Ціну уточнюйте
Підлогомиюча машинаIPC Gansow CT55 BT55R
Підлогомиюча машина IPC Gansow CT 55 BT 55R - найпопулярніша підлогомиюча машина в акумуляторному виконанні в лінійці IPC Gansow і призначена для прибирання приміщень середньої площі. Ексклюзивна система всмоктування забезпечує високу якість робіт при низьких витратах. Унікальний дизайн допом..
Ціну уточнюйте
Підлогомиюча машина IPC Gansow CT70 B50
Підлогомиюча машина IPC Gansow CT70 B50 - самохідна підлогомиюча машина з колісним приводом в акумуляторному виконанні, призначена для прибирання приміщень великої і дуже великої площі. Ексклюзивна система всмоктування забезпечує високу якість робіт при низьких витратах. Унікальний дизайн доп..
Ціну уточнюйте
Підлогомиюча машина IPC Gansow CT70 B55
Підлогомиюча машина IPC Gansow CT70 B55 - самохідна підлогомиюча машина з колісним приводом в акумуляторному виконанні, призначена для прибирання приміщень великої і дуже великої площі. Ексклюзивна система всмоктування забезпечує високу якість робіт при низьких витратах. Унікальний дизайн доп..
Ціну уточнюйте
Підлогомиюча машина IPC Gansow CT70 BT55
Підлогомиюча машина IPC Gansow CT70 BT55 - самохідна підлогомиюча машина з колісним приводом в акумуляторному виконанні, призначена для прибирання приміщень великої і дуже великої площі. Ексклюзивна система всмоктування забезпечує високу якість робіт при низьких витратах. Унікальний дизайн до..
Ціну уточнюйте

Про нас

«IPC Україна» надає гарантію на всю лінійку товарів і здійснює післяпродажне сервісне обслуговування.
Сервісний центр «IPC Україна» забезпечить Вам швидку і якісну діагностику та ремонт будь-якого прибирального обладнання, включаючи і інші бренди.

Індивідуальний підхід, лояльні ціни, гнучка система знижок - основні складові вигідних умов співпраці з нашою компанією.

Контакти

  • +38 (044) 353-87-25
  • +38 (044) 219-01-70
  • info@ipc.in.ua

Ми в Facebook

© 2015 IPC Украина. Все права защищены.
Создание сайта: LEVSTUDIO