Фiльтр

-
Производитель
Страна
Максимальная скорость движения (км/ч)
Производительность по площади (м2/ч)
Пустой вес (кг)
Максимальная ширина работы (м)
Дорожка только центральной щетки (мм)
Объем контейнера для мусора (л)
Тип двигателя
Фильтрующая поверхность (м2)
Габариты (мм)
Категорії
Двигун внутрішнього згоріння

Двигун внутрішнього згоріння

У нашому каталозі запропоновано величезний асортимент підмітальних машин, серед яких досить просто знайти підходящий варіант для ваших умов експлуатації. Машина може являти собою як легкий апарат ранцевого типу, так і більш складний агрегат, на якому передбачено сидіння для оператора.
 
У нас представлені підмітальні машини з механічним приводом. Їх основні переваги – простота конструкції, маневреність, легкість. Підмітальна машина з двигуном внутрішнього згоряння більш потужна, а також володіє цілим рядом додаткових функцій. Вона без проблем впорається з прибиранням на великих відкритих площах. Для наведення порядку в закритому приміщенні найчастіше застосовують акумуляторні підмітальні машини.
Список
Сортування
 Підмітальна машина IPC Gansow 1404 DP - P
Підмітальна машина IPC Gansow 1404 DP- P призначена для професійного використання .   Характерні переваги:   РСР (система саморегуліровкі ) автоматичний контроль тиску головної щітки Запрограмовані робочі настройки Спеціально спроектована V -подібна форма..
Ціну уточнюйте
 Підмітальна машина IPC Gansow 1450 D
IPC Gansow 1450 D з дизельним двигуном призначена для професійного використання .   Характерні переваги:   Без бруду на поворотах. Автоматичне рух щітки при поворотах Фільтр з тканини , машина оснащена великими розділовими елементами з поліестерової тканини , д..
Ціну уточнюйте
 Підмітальна машина IPC Gansow 512 RIDER BASE
Підмітальна машина IPC Gansow 512 RIDER BASE - зручна , недорога і практична підмітальна машина з посадочним місцем для оператора. На підмітальної машині 512 RIDER BASE встановлений бензиновий двигун HONDA , потужністю 4 к.с. Для зручності оператора всі необхідні вмикачі та індикатори виведені на..
Ціну уточнюйте
 Підмітальна машина IPC Gansow 705 ST
Підмітальна машина IPC Gansow 705 ST- це унікальний агрегат для підмітання великих площ у приміщеннях і на вулиці. Ця модель має ряд новинок в конструкції , що дає їй високу мобільність і продуктивність в підмітанні дрібного і середнього сміття.     Характерні переваги: ..
Ціну уточнюйте
Підмітальна машина IPC Gansow 1020 S
Підмітальна машина з бензиновим двигуном IPC Gansow 1020 S являє собою потужну і високоефективну машину преміум -класу і оснащується серійно двома бічними підмітальними щітками. Для зручності оператора всі необхідні вмикачі та індикатори виведені на приладову панель. Корпус підмітальної машин..
Ціну уточнюйте
Підмітальна машина IPC Gansow 1050 DP
IPC Gansow 1050 DP з гібридним двигуном призначена для професійного використання . Завдяки змішаному джерела енергії - акумулятору і бензиновому двигуну , використання підмітальної машини можливо як на відкритих площах , так і в закритих приміщеннях.   Характерні переваги:  ..
Ціну уточнюйте
Підмітальна машина IPC Gansow 505 ST
IPC Gansow 505 ET - ця прибиральна машина є ідеальним відповіддю для всіх внутрішніх і зовнішніх підмітальних завдань. З автоматичною бічній щіткою для чищення краю бордюрів , стелажів і т.д. 505 є неймовірно ефективним . Головна щітка збирає великий сміття в тому числі листя і сміття , відходи з..
Ціну уточнюйте
Підмітальна машина IPC Gansow 512 ST
Проста в роботі підмітальна машина з бензиновим двигуном Honda GC 135 . Корпус підмітальної машини виконаний з особливо міцного і легкого пластика , а механічна начинка встановлена ​​на сталевому шасі. Підмітальна машина IPC Gansow 512 ST не вимоглива до кваліфікації обслуговуючого персоналу , на..
Ціну уточнюйте
Підмітальна машина IPC Gansow 712 ST
Підмітальна машина IPC Gansow 712 RIDER ST Dual Power - зручна, недорога і практична підмітальна машина з посадочним місцем для оператора. На підмітальній машині 712 RIDER ST встановлений бензиновий двигун HONDA GC 135 потужністю 4 к.с. і тягові акумуляторні батареї. Для зручності оператора всі н..
Ціну уточнюйте

Про нас

«IPC Україна» надає гарантію на всю лінійку товарів і здійснює післяпродажне сервісне обслуговування.
Сервісний центр «IPC Україна» забезпечить Вам швидку і якісну діагностику та ремонт будь-якого прибирального обладнання, включаючи і інші бренди.

Індивідуальний підхід, лояльні ціни, гнучка система знижок - основні складові вигідних умов співпраці з нашою компанією.

Контакти

  • +38 (044) 353-87-25
  • +38 (044) 219-01-70
  • info@ipc.in.ua

Ми в Facebook

© 2015 IPC Украина. Все права защищены.
Создание сайта: LEVSTUDIO