Фiльтр

-
Производитель
Страна
Максимальная скорость движения (км/ч)
Производительность по площади (м2/ч)
Пустой вес (кг)
Максимальная ширина работы (м)
Дорожка только центральной щетки (мм)
Объем контейнера для мусора (л)
Тип двигателя
Фильтрующая поверхность (м2)
Габариты (мм)
Категорії
Акумуляторні

Акумуляторні

У нашому каталозі запропоновано величезний асортимент підмітальних машин, серед яких досить просто знайти підходящий варіант для ваших умов експлуатації. Машина може являти собою як легкий апарат ранцевого типу, так і більш складний агрегат, на якому передбачено сидіння для оператора.
 
У нас представлені підмітальні машини з механічним приводом. Їх основні переваги – простота конструкції, маневреність, легкість. Підмітальна машина з двигуном внутрішнього згоряння більш потужна, а також володіє цілим рядом додаткових функцій. Вона без проблем впорається з прибиранням на великих відкритих площах. Для наведення порядку в закритому приміщенні найчастіше застосовують акумуляторні підмітальні машини.
Список
Сортування
 Підмітальна машина IPC Gansow 1010 E
IPC Gansow 1010E призначена для професійного використання.  Характерні переваги:  Велика місткість ємності для сміття  Широка смуга підмітання  Збільшена поверхня фільтра (Картріджний фільтр)  Mікрофільтрація пилу  Регульоване т..
Ціну уточнюйте
 Підмітальна машина IPC Gansow 1450 E
Підмітальна машина IPC Gansow 1450 E призначена для професійного використання .   Характерні переваги:   Без бруду на поворотах. Автоматичне рух щітки при поворотах Фільтр з тканини Машина оснащена великими розділовими елементами з поліестерової тканини ,..
Ціну уточнюйте
 Підмітальна машина IPC Gansow 505 ET
IPC Gansow 505 ET - ця прибиральна машина є ідеальним відповіддю для всіх внутрішніх і зовнішніх підмітальних завдань. З автоматичною бічній щіткою для чищення краю бордюрів , стелажів і т.д. 505 є неймовірно ефективним . Головна щітка збирає великий сміття в тому числі листя і сміття , відходи з..
Ціну уточнюйте
Підмітальна машина IPC Gansow 1020 E
Акумуляторна підмітальна машина IPC Gansow 1020 E являє собою потужну і високоефективну машину преміум -класу і оснащується серійно двома бічними підмітальними щітками. Для зручності оператора всі необхідні вмикачі та індикатори виведені на приладову панель. Корпус підмітальної машини виконан..
Ціну уточнюйте
Підмітальна машина IPC Gansow 1202 E
Саморегулююча система , автоматичний контроль тиску та регулювання центральної щітки. Рух щітки автоматично регулюється спеціальною системою амортизації . Щітка приводиться в рух актуатором тільки у випадках додаткового підняття або опускання. Система дозволяє безперервно рухатися по поверхні всі..
Ціну уточнюйте
Підмітальна машина IPC Gansow 1404 E
Підмітальна машина IPC Gansow 1404 E призначена для професійного використання .   Характерні переваги:   РСР (система саморегулювання) автоматичний контроль тиску головної щітки Запрограмовані робочі настройки Спеціально спроектована V -подібна форма голо..
Ціну уточнюйте
Підмітальна машина IPC Gansow 464
Саморегулююча система , автоматичний контроль і регулювання тиску щітки. Рух щітки автоматично регулюється спеціальною системою амортизації , яка дозволяє щітці безперервно рухатися на поверхнях будь-якого виду і самостійно регулювати тиск до повного зносу. Програмовані установки: 2 незалежні..
Ціну уточнюйте
Підмітальна машина IPC Gansow 512 ET
Проста в роботі підмітальна машина з живленням від акумуляторної батареї. Корпус підмітальної машини виконаний з особливо міцного і легкого пластика , а механічна начинка встановлена ​​на сталевому шасі. Підмітальна машина IPC Gansow 512 ET не вимоглива до кваліфікації обслуговуючого пе..
Ціну уточнюйте
Підмітальна машина IPC Gansow 664
Підмітальна машина IPC Gansow 664 - це альтернатива всім традиційним способам чищення поверхонь у поєднанні з відмінною якістю прибирання і високою продуктивністю . Щетина різної жорсткості ефективно збирає як великий сміття , так і дрібний пил. Унікальна система автоматичного регулювання тиску ц..
Ціну уточнюйте
Підмітальна машина IPC Gansow 705 ET
Підмітальна машина IPC Gansow 705 ET- це унікальний агрегат для підмітання великих площ у приміщеннях і на вулиці. Ця модель має ряд новинок в конструкції , що дає їй високу мобільність і продуктивність в підмітанні дрібного і середнього сміття.     Характерні переваги: ..
Ціну уточнюйте

Про нас

«IPC Україна» надає гарантію на всю лінійку товарів і здійснює післяпродажне сервісне обслуговування.
Сервісний центр «IPC Україна» забезпечить Вам швидку і якісну діагностику та ремонт будь-якого прибирального обладнання, включаючи і інші бренди.

Індивідуальний підхід, лояльні ціни, гнучка система знижок - основні складові вигідних умов співпраці з нашою компанією.

Контакти

  • +38 (044) 353-87-25
  • +38 (044) 219-01-70
  • info@ipc.in.ua

Ми в Facebook

© 2015 IPC Украина. Все права защищены.
Создание сайта: LEVSTUDIO