Як вибрати апарат високого тиску?

 
Спробуйте провести невеличкий експеримент: вийдете на вулицю і включіть водопровідний кран. За одну хвилину 30 літрів води виллється з вашого шланга. Тепер, прикріпіть пістолет до вашого садового шлангу. Ви зменшите потік води приблизно до 20 літрів в хвилину. В результаті тиск води збільшується від 0,6 бар до 2,8 бар. Це збільшує тиск в 4 рази. Проте, тиск води не достатньо сильний, щоб можна було вимити який-небудь предмет. 
 
В апараті високого тиску  той же принцип: використовується двигун для підвищення тиску води в 100-250 бар. Ми говоримо про серйозний  тиску води, яке може очистити будь-яку поверхню. 
 
Минимойки для побутового використання 
 
Апарати високого тиску для домашнього використання пропонують користувачеві очищення поверхні з меншими зусиллями і за менший час. Правильне поєднання тиску, витрати води,  насадок і миючого засобу, дозволять Вам вимити сайдинг і вікна, очистити доріжки, проїзди і внутрішні дворики, повернути дерев'яні палуби і паркани до життя (очистити їх перед фарбуванням),  вуличні меблі, грилі, пластикові ігрові набори, автомобілі, човни, газонокосарки, всюдиходи, навіть скоротити рослинність, яка зростає в місці проїздів та пішохідних доріжок.
 
Одним з таких АВД може бути IPC Portotecnica мінімийка Weekender .
Він є найменшим АВД в області клінінгового обладнання. Weekender вважається однією з кращих минимоек на ринку в своєму ціновому діапазоні. Нова покращена система подачі води зводить до мінімуму її споживання. Це дозволяє домогтися максимального ефекту при митті будь-яких предметів. Бруду неможливо встояти перед тиском Weekender!
Минимойки для професійного використання 
 
Призначені для використання в промислової і сільськогосподарської  сфері, для очищення будівельної техніки, технічних приміщень. Професійний АВД використовують також для зняття фарби і підготовці поверхні, зняття графіті, очищення будівельно - робочих місць, технічного обслуговування флоту. Ці апарати мають великий тиск, потік води і потужний двигун. Плюс, ви отримаєте додаткові функції, призначені для більшої продуктивності, необхідної для очищення важких масляних забруднень. Залежно від моделі, ці особливості можуть включати в себе: більш міцний насос з регульованим тиском, довший шланг і пістолет промислового класу. Наша компанія розуміє потреби користувачів бізнес сегмента і пропонує великий вибір професійних апаратів високого тиску. 
 
Можемо запропонувати Вам професійний апарат високого тискуIPC Portotecnica ELITE DSHH 2840 T 
 
Якщо в назві моделі зазначено "DS", це означає, що апарати оснащені керуванням повної зупинки з затримкою. Як це працює: АВД сам перериває роботу через 30 секунд після того, як Ви опустили важіль пістолета. Він також відновить подачу, коли Ви знову задієте пістолет. Це гарантує економію енергії і тривалий термін служби всіх деталей минимойки. 
 
 АВД з підігрівом води  очистити швидше і більш ретельно, ніж холодні мийки високого тиску води. Вони використовують менше хімії, щоб дезінфікувати і знежирити, що робить їх ідеальними для промислового і сільськогосподарського використання. Моделі з підігрівом води можуть ідеально підходити для розпушування і видалення масла і мастила. 
 
Минимойка з підігрівом води IPC Portotecnica SYNC PDS 2965 T  підійде Вам, якщо Ви збираєтеся часто переміщати апарат. Завдяки збалансованому розподілу ваги, ударостійкого пластику і колесам. Мінімийка оснащена інтелектуальною системою контролю. Що це занчіт: АВД миттєво реагує на протікання апарату і відсутності води, а також виключає тривалий простій у включеному режимі. 
 
При виборі апарату високого тиску, в першу чергу, Ви повинні розуміти для обробки якого об'єкта ви його будете використовувати. Апарати високого тиску використовують для  видалення залишків фарби, цвілі, бруду, пилу. Ви можете прибрати бруд з бетонних поверхонь, з об'єктів будівлі, транспортних засобів і автомобілів. Менеджери «IPC Україна» допоможуть Вам знайти точну модель, яка найкращим чином відповідає вашим потребам. 
 

Про нас

«IPC Україна» надає гарантію на всю лінійку товарів і здійснює післяпродажне сервісне обслуговування.
Сервісний центр «IPC Україна» забезпечить Вам швидку і якісну діагностику та ремонт будь-якого прибирального обладнання, включаючи і інші бренди.

Індивідуальний підхід, лояльні ціни, гнучка система знижок - основні складові вигідних умов співпраці з нашою компанією.

Контакти

  • +38 (044) 353-87-25
  • +38 (044) 219-01-70
  • info@ipc.in.ua

Ми в Facebook

© 2015 IPC Украина. Все права защищены.
Создание сайта: LEVSTUDIO