Фiльтр

-
Производитель
Страна
Количество ведер (шт)
Объем ведер (л)
Объем мешка (м3)
Вес (кг)
Габариты (мм)
Категорії
Прибиральні візки

Прибиральні візки

Візки для прибирання повинні бути достатньо місткими і великими, щоб можна було скласти необхідний витратний матеріал. У візка повинен бути легка вага, легка маневреність і важливо! вона повинна бути зручною в чищенні. 
 
Ми пропонуємо виключно мобільні, зручні і місткі візки для прибирання. Спеціально підібраний високоякісний матеріал, що гарантує низьку вага візка для прибирання. Навіть будучи повністю завантаженої, вона може легко переміщатися при незначному фізичному навантаженні. 
Матеріал, пропонованих нами візків, метал і високоміцний пластик, що гарантує надійність і тривалий термін служби. 
 
Візки для прибирання від відомого бренду IPC Euromop Ви часто можете зустріти в супермаркетах, готелях і торгових центрах. Ми є офіційним дистриб'ютором Euromop і відповідаємо за якість наших збиральних візків.
Список
Сортування
 Візок для прибирання Euromop Togo
Уборочная тележка Euromop Togo имеет хромированную раму, на которой располагаются: 2 маленьких ведра объемом 9 л (красное и синее); 1 большое ведро (красное) объемом 15 л с механическим отжимом; 1 лоток (синий) под маленькие ведра. На раме также находятся: 2 держ..
Ціну уточнюйте
Візок для прибирання  LInea
Тележка уборочная хромированная LInea 2х15 л. Тележка уборочная на колёсах с высокой ручкой. Рама металлическая хромированная. 2 ведра (синее и красное) по 15 л. Оснащена механическим отжимом для МОПа. Надежные поворотные колеса диаметром 80 мм и перекидная ручка обеспечивают хорошую маневрен..
4,040.03UAH
Візок для прибирання Euromop Togo Mini
Хромированная рама и платформа с колесами O 80 мм и  O 175 мм , 1 ведро 15 л, с механическим отжимом,  приспособление для съемного мешка на 120л.  Задние колеса не поворотные, предназначена для перевозки по улице. Опции: мешок, крышка. ..
Ціну уточнюйте
Візок прибиральний Euromop lt 15 3P
Пластикова розбірна рама з 4 колесами O 80 мм і 4 бамперами O 90 мм, ручка Rilsan, подвійне відро 2х15 л, з механічним віджиманням для швабри, пристосуванням для сміттєвого мішка.  Мішок в комплект не входить. ..
Ціну уточнюйте
Візок прибиральний Euromop lt 25 3P
Пластикова рама з 4 колесами O 80 мм, ергономічна ручка, подвійне відро 2х15 л, з механічним віджиманням для швабри, додатковий пластиковий контейнер для сміття, пристосування для знімного мішка ..
Ціну уточнюйте
Візок прибиральний Euromop Mini - Universal
Хромована рама і платформа з колесами O 100 мм і бамперами O 120 мм, 2 відра на 15 л, з механічним віджиманням, хромована кошик, тримач ручки 20 мм, пристосування для сміттєвого мішка на 120л. ..
8,845.00UAH

Про нас

«IPC Україна» надає гарантію на всю лінійку товарів і здійснює післяпродажне сервісне обслуговування.
Сервісний центр «IPC Україна» забезпечить Вам швидку і якісну діагностику та ремонт будь-якого прибирального обладнання, включаючи і інші бренди.

Індивідуальний підхід, лояльні ціни, гнучка система знижок - основні складові вигідних умов співпраці з нашою компанією.

Контакти

  • +38 (044) 353-87-25
  • +38 (044) 219-01-70
  • info@ipc.in.ua

Ми в Facebook

© 2015 IPC Украина. Все права защищены.
Создание сайта: LEVSTUDIO