Фiльтр

-
Категорii:
Производитель
Страна
Потребляемая мощность (кВт)
Емкость бака для моющего раствора (л)
Очищаемая дорожка (мм)
Ширина скребка (мм)
Количество щёток (шт)
Емкость возвратного бака (л)
Емкость аккумуляторов (В)
Максимальная скорость движения (км/ч)
Производительность по площади (м2/ч)
Пустой вес (кг)
Максимальная ширина работы (м)
Щетка/ число оборотов (об/мин)
Напряжение (В)
Рабочая высота (мм)
Дорожка только центральной щетки (мм)
Объем контейнера для мусора (л)
Тип двигателя
Фильтрующая поверхность (м2)
Габариты (мм)
Категорії

IPC Gansow

СписокСітка
Сортування
 Підлогомиюча машина IPC Gansow CT 15 C 35
Підлогомиюча машина IPC Gansow CT 15 C 35 являє собою кабельну підлогомиючу машину компактного класу. Чудово підходить для прибирання приміщень малої площі. Завдяки своїм компактним розмірам і високої маневреності машина ідеально підходить для прибирання невеликих (у тому числі заставлених ме..
Ціну уточнюйте
 Підмітальна машина IPC Gansow 1010 E
IPC Gansow 1010E призначена для професійного використання.  Характерні переваги:  Велика місткість ємності для сміття  Широка смуга підмітання  Збільшена поверхня фільтра (Картріджний фільтр)  Mікрофільтрація пилу  Регульоване т..
Ціну уточнюйте
 Підмітальна машина IPC Gansow 1404 DP - P
Підмітальна машина IPC Gansow 1404 DP- P призначена для професійного використання .   Характерні переваги:   РСР (система саморегуліровкі ) автоматичний контроль тиску головної щітки Запрограмовані робочі настройки Спеціально спроектована V -подібна форма..
Ціну уточнюйте
 Підмітальна машина IPC Gansow 1450 D
IPC Gansow 1450 D з дизельним двигуном призначена для професійного використання .   Характерні переваги:   Без бруду на поворотах. Автоматичне рух щітки при поворотах Фільтр з тканини , машина оснащена великими розділовими елементами з поліестерової тканини , д..
Ціну уточнюйте
 Підмітальна машина IPC Gansow 1450 E
Підмітальна машина IPC Gansow 1450 E призначена для професійного використання .   Характерні переваги:   Без бруду на поворотах. Автоматичне рух щітки при поворотах Фільтр з тканини Машина оснащена великими розділовими елементами з поліестерової тканини ,..
Ціну уточнюйте
 Підмітальна машина IPC Gansow 505 ET
IPC Gansow 505 ET - ця прибиральна машина є ідеальним відповіддю для всіх внутрішніх і зовнішніх підмітальних завдань. З автоматичною бічній щіткою для чищення краю бордюрів , стелажів і т.д. 505 є неймовірно ефективним . Головна щітка збирає великий сміття в тому числі листя і сміття , відходи з..
Ціну уточнюйте
 Підмітальна машина IPC Gansow 512 RIDER BASE
Підмітальна машина IPC Gansow 512 RIDER BASE - зручна , недорога і практична підмітальна машина з посадочним місцем для оператора. На підмітальної машині 512 RIDER BASE встановлений бензиновий двигун HONDA , потужністю 4 к.с. Для зручності оператора всі необхідні вмикачі та індикатори виведені на..
Ціну уточнюйте
 Підмітальна машина IPC Gansow 705 ST
Підмітальна машина IPC Gansow 705 ST- це унікальний агрегат для підмітання великих площ у приміщеннях і на вулиці. Ця модель має ряд новинок в конструкції , що дає їй високу мобільність і продуктивність в підмітанні дрібного і середнього сміття.     Характерні переваги: ..
Ціну уточнюйте
Акумуляторна батарея до підлогомийної машини 105 Ah
Необслуговуваний (гелевий) акумулятор 105 Ah до підлогомийних машин IPC Gansow CT40. ..
Ціну уточнюйте
Підлогомиюча машина IPC Gansow CT70 BT70 Rider
Підлогомиюча машина IPC Gansow CT70 BT70 Rider:   - Обсяг 80 літрів з можливістю інсталяції батарей 4x6V; - Екосистема: зберігає користувачам гроші і енергію; - Зарядна система типу TCL подвоює життя батареї; - Карта пам'яті для даних машини; - Доступний в 3х конфігур..
Ціну уточнюйте
Підлогомиюча машина+пилосос
Акція! При купівлі підлогомиючої машини IPC Gansow CT40 BT50 ECS пилосос Base 350 у подарунок!   Модель вертикального пилососа Base 350 ідеально впорається з прибиранням всіх видів поверхонь, завдяки наявності декількох насадок, Ви зможете використовувати його як для чищення твердих,..
217,500.00UAH
Підмітальна машина IPC Gansow 1020 E
Акумуляторна підмітальна машина IPC Gansow 1020 E являє собою потужну і високоефективну машину преміум -класу і оснащується серійно двома бічними підмітальними щітками. Для зручності оператора всі необхідні вмикачі та індикатори виведені на приладову панель. Корпус підмітальної машини виконан..
Ціну уточнюйте
Підмітальна машина IPC Gansow 1020 S
Підмітальна машина з бензиновим двигуном IPC Gansow 1020 S являє собою потужну і високоефективну машину преміум -класу і оснащується серійно двома бічними підмітальними щітками. Для зручності оператора всі необхідні вмикачі та індикатори виведені на приладову панель. Корпус підмітальної машин..
Ціну уточнюйте
Підмітальна машина IPC Gansow 1050 DP
IPC Gansow 1050 DP з гібридним двигуном призначена для професійного використання . Завдяки змішаному джерела енергії - акумулятору і бензиновому двигуну , використання підмітальної машини можливо як на відкритих площах , так і в закритих приміщеннях.   Характерні переваги:  ..
Ціну уточнюйте
Підмітальна машина IPC Gansow 1202 E
Саморегулююча система , автоматичний контроль тиску та регулювання центральної щітки. Рух щітки автоматично регулюється спеціальною системою амортизації . Щітка приводиться в рух актуатором тільки у випадках додаткового підняття або опускання. Система дозволяє безперервно рухатися по поверхні всі..
Ціну уточнюйте
Підмітальна машина IPC Gansow 1250
Підмітальна машина IPC Gansow 1250 є одним з останніх оновлень в діапазоні подметательних машин від IPC Gansow. Доступний у чотирьох моделях: батарея; подвійна енергія (батареї і бензиновий двигун); бензин і дизельне паливо. Це дозволяє використовувати машину практично у всіх середовищах в залежн..
Ціну уточнюйте
Підмітальна машина IPC Gansow 1280
Підмітальна машина IPC Gansow 1280 є одним з останніх оновлень в діапазоні прибиральних машин від IPC Gansow. Доступний в чотирьох моделях: батарея; подвійна енергія (батареї і бензиновий двигун); бензин і дизельне паливо. Це дозволяє використовувати машину практично у всіх середовищах в залежнос..
Ціну уточнюйте
Підмітальна машина IPC Gansow 1404 E
Підмітальна машина IPC Gansow 1404 E призначена для професійного використання .   Характерні переваги:   РСР (система саморегулювання) автоматичний контроль тиску головної щітки Запрограмовані робочі настройки Спеціально спроектована V -подібна форма голо..
Ціну уточнюйте
Підмітальна машина IPC Gansow 464
Саморегулююча система , автоматичний контроль і регулювання тиску щітки. Рух щітки автоматично регулюється спеціальною системою амортизації , яка дозволяє щітці безперервно рухатися на поверхнях будь-якого виду і самостійно регулювати тиск до повного зносу. Програмовані установки: 2 незалежні..
Ціну уточнюйте
Підмітальна машина IPC Gansow 505 ST
IPC Gansow 505 ET - ця прибиральна машина є ідеальним відповіддю для всіх внутрішніх і зовнішніх підмітальних завдань. З автоматичною бічній щіткою для чищення краю бордюрів , стелажів і т.д. 505 є неймовірно ефективним . Головна щітка збирає великий сміття в тому числі листя і сміття , відходи з..
Ціну уточнюйте
Підмітальна машина IPC Gansow 512 ET
Проста в роботі підмітальна машина з живленням від акумуляторної батареї. Корпус підмітальної машини виконаний з особливо міцного і легкого пластика , а механічна начинка встановлена ​​на сталевому шасі. Підмітальна машина IPC Gansow 512 ET не вимоглива до кваліфікації обслуговуючого пе..
Ціну уточнюйте
Підмітальна машина IPC Gansow 512 ST
Проста в роботі підмітальна машина з бензиновим двигуном Honda GC 135 . Корпус підмітальної машини виконаний з особливо міцного і легкого пластика , а механічна начинка встановлена ​​на сталевому шасі. Підмітальна машина IPC Gansow 512 ST не вимоглива до кваліфікації обслуговуючого персоналу , на..
Ціну уточнюйте
Підмітальна машина IPC Gansow 664
Підмітальна машина IPC Gansow 664 - це альтернатива всім традиційним способам чищення поверхонь у поєднанні з відмінною якістю прибирання і високою продуктивністю . Щетина різної жорсткості ефективно збирає як великий сміття , так і дрібний пил. Унікальна система автоматичного регулювання тиску ц..
Ціну уточнюйте
Підмітальна машина IPC Gansow 705 ET
Підмітальна машина IPC Gansow 705 ET- це унікальний агрегат для підмітання великих площ у приміщеннях і на вулиці. Ця модель має ряд новинок в конструкції , що дає їй високу мобільність і продуктивність в підмітанні дрібного і середнього сміття.     Характерні переваги: ..
Ціну уточнюйте
Підмітальна машина IPC Gansow 712 ST
Підмітальна машина IPC Gansow 712 RIDER ST Dual Power - зручна, недорога і практична підмітальна машина з посадочним місцем для оператора. На підмітальній машині 712 RIDER ST встановлений бензиновий двигун HONDA GC 135 потужністю 4 к.с. і тягові акумуляторні батареї. Для зручності оператора всі н..
Ціну уточнюйте

Про нас

«IPC Україна» надає гарантію на всю лінійку товарів і здійснює післяпродажне сервісне обслуговування.
Сервісний центр «IPC Україна» забезпечить Вам швидку і якісну діагностику та ремонт будь-якого прибирального обладнання, включаючи і інші бренди.

Індивідуальний підхід, лояльні ціни, гнучка система знижок - основні складові вигідних умов співпраці з нашою компанією.

Контакти

  • +38 (044) 353-87-25
  • +38 (044) 219-01-70
  • info@ipc.in.ua

Ми в Facebook

© 2015 IPC Украина. Все права защищены.
Создание сайта: LEVSTUDIO