Фiльтр

-
Производитель
Страна
Рабочее давление (бар)
Расход (л/час)
Температура воды на выходе (°C)
Потребляемая мощность (кВт)
Бак для топлива (л)
Емкость бака для моющего раствора (л)
Длина шланга высокого давления (м)
Электропитание, фазы (В-Гц)
Мощность мотора (кВт)
Число оборотов (об/мин)
Бачок для средства от накипи (л)
Дистанционное управление
Вес (кг)
Габариты (мм)
Категорії
 Апарати високого тиску стаціонарні з нагріванням води

Апарати високого тиску стаціонарні з нагріванням води

Стаціонарні аппарати високого тиску зроблені за найвищими стандартами якості, ці моделі мають надзвичайно надійні компоненти, такі як в «IPC Power Pump”" для важких умов експлуатації та ультраміцної "IPC Power Boil" котла.
 
Рами і кожухи повністю виготовлені з нержавіючої сталі,що забезпечують можливість встановлення на стіні або  в якості підлогових моделей.
 
Ця модель особливо підходить для встановлення на автомийках, підприємствах харчової промисловості та промисловості в цілому.
 
Список
Сортування
Мийка виского тиску IPC Portotecnica IDROWAND DS 1521 T
Мийка високого тиску IPC Portotecnica IDROWAND DS 1521 T професійний стаціонарний апарат високого тиску для регулярного використання в побуті.   Насос з трьома керамічними поршнями з системою тяга / кривошип і латунної штампованої голівкою. Електричний 4-х полюсний мотор (1..
Ціну уточнюйте
Мийка виского тиску IPC Portotecnica IDROWAND DS 1615 T
Мийка високого тиску IPC Portotecnica IDROWAND DS 1615 T професійний стаціонарний апарат високого тиску для регулярного використання в побуті.   Основні переваги:   Насос з трьома керамічними поршнями з системою тяга / кривошип і латунної штампованої голівкою; ..
Ціну уточнюйте
Мийка виского тиску IPC Portotecnica IDROWAND DS 2021 T
Мийка високого тиску IPC Portotecnica IDROWAND DS 2021 T професійний стаціонарний апарат високого тиску для регулярного використання в побуті.   Насос з трьома керамічними поршнями з системою тяга / кривошип і латунної штампованої голівкою. Електричний 4-х полюсний мотор (1..
Ціну уточнюйте
Мийка високого тиску IPC Portotecnica IDROWAND DS 2015 T
Мийка високого тиску IPC Portotecnica IDROWAND DS 2015 T - професійний стаціонарний апарат високого тиску для регулярного використання в побуті.   Насос з трьома керамічними поршнями з системою тяга / кривошип і латунної штампованої голівкою. Електричний 4-х полюсний мотор ..
Ціну уточнюйте
Мойка високого тиску IPC Portotecnica IDROWAND DS 1618 T
Мийка високого тиску IPC Portotecnica IDROWAND DS 1618 T - професійний стаціонарний апарат високого тиску для регулярного використання в побуті.   Насос з трьома керамічними поршнями з системою тяга / кривошип і латунної штампованої голівкою. Електричний 4-х полюсний мотор ..
Ціну уточнюйте

Про нас

«IPC Україна» надає гарантію на всю лінійку товарів і здійснює післяпродажне сервісне обслуговування.
Сервісний центр «IPC Україна» забезпечить Вам швидку і якісну діагностику та ремонт будь-якого прибирального обладнання, включаючи і інші бренди.

Індивідуальний підхід, лояльні ціни, гнучка система знижок - основні складові вигідних умов співпраці з нашою компанією.

Контакти

  • +38 (044) 353-87-25
  • +38 (044) 219-01-70
  • info@ipc.in.ua

Ми в Facebook

© 2015 IPC Украина. Все права защищены.
Создание сайта: LEVSTUDIO