Фiльтр

-
Категорii:
Производитель
Страна
Рабочее давление (бар)
Расход (л/час)
Температура воды на выходе (°C)
Расход топлива (л/час)
Потребляемая мощность (кВт)
Бак для топлива (л)
Емкость бака для моющего раствора (л)
Длина шланга высокого давления (м)
Электрический кабель (м)
Бачок для средства от накипи (л)
Мощность (Вт)
Вес (кг)
Габариты (мм)
Категорії
Апарати високого тиску з нагрівом води

Апарати високого тиску з нагрівом води

 
Мийки високого з нагрівом води підходять для всіх видів використання і застосування. Висока температура води, що подається за допомогою цих машин забезпечує відмінну продуктивність, особливо при очищенні поверхонь, забруднених нафтою і мастилом.

Багаторічний досвід компанії IPC дозволили розробити широкий спектр спеціалізованих апаратів високого тиску з подачею гарячої води для всіх видів використання і застосування.

Все мийки високого тиску IPC прості в обслуговуванні. Просто підніміть кришку і все обслуговуються компоненти легко доступні.

Широкий асортимент аксесуарів також можна додати до багатогранності кожної моделі і для задоволення всіх можливих потреб ринку.

Телефонуйте, підберемо для вас підходящу модель АВД!

Список
Сортування
 Апарат високого тиску АВТ MISTRAL PROFY DS 2880 T
Цей апарат високого тиску  поєднує в собі технології і якісні матеріали з ефективністю і гнучкістю застосування. Стійка і в той же час високоманевренная. MISTRAL гарантує успіх при будь-якому застосуванні. ТЕХНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ: Інтелектуальна система управленіяTSI: авто- матич..
Ціну уточнюйте
Апарат високого тиску IPC Portotecnica UNIVERSE DS 1610 M
Ці апарати для миття під тиском є ​​комбінацією технології і досвіду з очищає здатністю гарячої води. Чудові характеристики і знижений витрата завершують картину і роблять унікальними апарати для мийки серії UNIVERSE в області професійного очищення.   Вигоди   Команда за..
Ціну уточнюйте
Апарат високого тиску IPC Portotecnica CHALLENGE 1613 D ST
CHALLENGE - нові компактні і надзвичайно прості в управлінні апарати для миття під тиском оснащені насосами з головками з латуні, керамічними поршнями з великим терміном служби.   Вигоди:   Дистанційне керування «ЗАЩИТНАЯ ЗУПИНКА» (ST), яке зупиняє апарат через 3 хвилини..
Ціну уточнюйте
Базовано на 1 відгуках.
 Апарат високого тиску PW  H25 D1813P
Ці апарати для миття під тиском є ​​комбінацією технології і досвіду. Чудові характеристики і знижений витрата завершують картину і роблять унікальними апарати для мийки в області професійного очищення. Технічні характеристики: Доставка миючого засобу під низьким тиском контролюється з ..
Ціну уточнюйте
 Апарат високого тиску PW H28 D1713P T
Ці апарати для миття під тиском є ​​комбінацією технології і досвіду. Чудові характеристики і знижений витрата завершують картину і роблять унікальними апарати для мийки в області професійного очищення. Технічні характеристики: Доставка миючого засобу під низьким тиском контролюється з ..
Ціну уточнюйте
Апарат високого тиску OPTIMA 195
Дані мийки високого тиску  це оригінальний сплав мощі, ефективності і надійності! Інноваційний дизайн, високоякісні матеріали і функціональність роблять серію OPTIMA ідеальним рішенням для всіх завдань клінінгу. ТЕХНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ: Відкладений Total-Stop (TSR) - останов з..
Ціну уточнюйте
Апарат високого тиску PW H40 D2017P
Ці апарати для миття під тиском є ​​комбінацією технології і досвіду з очищає здатністю гарячої води. Чудові характеристики і знижений витрата завершують картину і роблять унікальними апарати для мийки в області професійного очищення . Технічні характеристики: Електродвигун 4-полюсний, 14..
Ціну уточнюйте
Апарат високого тиску IPC Portotecnica SYNC PDS 2965T
Цей апарат відрізняє збалансований розподіл ваги для зручності перевезення, ударостійкий пластик, два великих передніх і два задніх колеса з фіксацією і компактний корпус - це все робить цей апарат зручним при постійному переміщенні апарату. Сам апарат оснащений новою інтелектуальною системою кон..
Ціну уточнюйте
Базовано на 2 відгуках.

Про нас

«IPC Україна» надає гарантію на всю лінійку товарів і здійснює післяпродажне сервісне обслуговування.
Сервісний центр «IPC Україна» забезпечить Вам швидку і якісну діагностику та ремонт будь-якого прибирального обладнання, включаючи і інші бренди.

Індивідуальний підхід, лояльні ціни, гнучка система знижок - основні складові вигідних умов співпраці з нашою компанією.

Контакти

  • +38 (044) 353-87-25
  • +38 (044) 219-01-70
  • info@ipc.in.ua

Ми в Facebook

© 2015 IPC Украина. Все права защищены.
Создание сайта: LEVSTUDIO