Фiльтр

-
Производитель
Страна
Рабочее давление (бар)
Расход (л/час)
Температура воды на выходе (°C)
Потребляемая мощность (кВт)
Емкость бака для моющего раствора (л)
Длина шланга высокого давления (м)
Электрический кабель (м)
Вес (кг)
Габариты (мм)
Категорії
Побутові мінімийки з нагрівом воді

Побутові мінімийки з нагрівом воді

Побутові мінімийки високого тиску є найбільш ефективним способом очищення на відкритому повітрі і надзвичайно простими у використанні: підключіть мінімойку до водопроводу і електромережі, відкрийте кран, включіть апарат і починайте прибирання. Зі спеціальними аксесуарами, побутова мінімийка перетвориться в універсальну машину для миття: будь то просто вологе прибирання, очищення тераси, мийка машини або мотоцикла, сходинок на дачі і т. д. 
 
Головне питання при виборі мінімийки-що Ви збираєтеся прибирати? Відштовхуючись від цього і буде обраний апарат високого тиску. 
В'їлий бруд легко забирається за допомогою побутової мінімийки IPC Portotecnica. Побутові мінімийки виконують свою роботу швидко і з низьким електроспоживанням. 
Бажаєте купити мінімийку для автомобіля? Ознайомтеся з нашими рекомендаціями або відразу телефонуйте (044) 353-87-25. Наші менеджери профі в підборі апаратів високого тиску для наших клієнтів.
 
Можливості побутової мінімийки безмежні!
Список
Сортування
Апарат високого тиску IPC Portotecnica мінімийка Weekender
Мінімийка Weekender завдяки компактності і малій вазі оптимально підходить для проведення час від часу очищення садових меблів, велосипедів, автомобілів. Крім того, вона виявиться ідеальним доповненням до вже наявного більш потужному апарату. Ручка ергономічної форми дозволяє легко і зручно перен..
1,260.87UAH
Базовано на 4 відгуках.
Апарат високого тиску IPC Portotecnica ONE AF DS 1606 M PLUS
Ці апарати для миття під тиском. Невеликі, компактні, легко перевозяться ідеальні для наведення чистоти в побутових умовах завдяки низькому споживанню, простоті роботи і відмінним результатам.   Вигоди:   Дистанційне керування «загальна зупинка» (ST) зупиняє апарат при в..
5,316.66UAH8,893.31UAH
Базовано на 1 відгуках.
Апарат високого тиску IPC Portotecnica ONE AF DS 1900 M
Цими апаратами легко керувати і їх легко перевозити завдяки установці на шасі, вони працюють у вертикальному положенні, оптимізуючи, крім характеристик і витрат, також розміри займаного місця. Функціональні і естетично красиві, апарати підходять для застосування будь-якого виду.   Ви..
8,216.66UAH15,466.66UAH
Апарат високого тиску G.POWER C1509PM
Професійні апарати G.Power PM працюють у вертикальному положенні, їх легко перевозити за допомогою установки на шасі. Використовується система total stop. Завдяки оптимізації характеристик даної машини, вона достатньо компактна. Спеціальна котушка для шлангу, за допомогою якої він легко намотуєть..
21,149.99UAH
Апарат високого тиску PW C25 1509PM
Цими апаратами легко керувати і їх легко перевозити завдяки установці на шасі, вони працюють у вертикальному положенні, оптимізуючи, крім характеристик і витрат, також розміри займаного місця. Завдяки стандартній професійний котушці для шланга , який може бути легко і швидко намотувати шланг для ..
21,149.99UAH
Апарат високого тиску IPC Portotecnica G 160X OT
Цими апаратами легко керувати і їх легко перевозити завдяки установці на шасі, вони працюють у вертикальному положенні, оптимізуючи, крім характеристик і витрат, також розміри займаного місця. Функціональні і естетично красиві, апарати підходять для застосування будь-якого виду.   Ви..
Ціну уточнюйте

Про нас

«IPC Україна» надає гарантію на всю лінійку товарів і здійснює післяпродажне сервісне обслуговування.
Сервісний центр «IPC Україна» забезпечить Вам швидку і якісну діагностику та ремонт будь-якого прибирального обладнання, включаючи і інші бренди.

Індивідуальний підхід, лояльні ціни, гнучка система знижок - основні складові вигідних умов співпраці з нашою компанією.

Контакти

  • +38 (044) 353-87-25
  • +38 (044) 219-01-70
  • info@ipc.in.ua

Ми в Facebook

© 2015 IPC Украина. Все права защищены.
Создание сайта: LEVSTUDIO